• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Cимволічний подарунок для «Буратіно»

Cимволічний подарунок для «Буратіно»

2014-10-20

Подія, що відбулася 15 жовтня в дошкільному навчальному закладі «Буратіно», запам’яталася всім його учасникам, перш за все, своєю яскравістю. Барв святу додало й приємне осіннє сонечко, яке радувало маленьких та дорослих свідків пам’ятної події – відкриття символічного монументу на подвір’ї дитячого садочка.

/Files/images/2.jpg

Пам’ятник казковому герою - Буратіно, на честь якого й названо заклад, прикрасив вхід до ДНЗ. Потрібно зазначити, що саме у листопаді петрівський дитячий садочок відзначає свій 30-річний ювілей. Але громада села на чолі з сільським головою Антоном Овсієнком та представниками депутатського корпусу презентували свій подарунок закладу – казковий монумент - заздалегідь.

Завдяки зусиллям дорослих та дітей захід на честь відкриття пам’ятника та ювілею закладу, видався дійсно казковим. Усіх, хто того дня зібрався біля дитячого садочка, вітали герої відомої казки – Мальвіна, Буратіно, Карабас-Барабас, а ще веселі арлекіни-ведучі, презентували присутнім справжнє театралізоване шоу. На відмінно підготувалися до свята й наймолодші його учасники – вихованці дитячого садочка, які також презентували свої виступи.

День народження – це завжди особливе свято, а тим паче, якщо йдеться про ювілей закладу, який виховав не одне покоління петрівчан. Тож не дивно, що дитячий садочок зараз приймає таку кількість гостей. Символічно й інше, що саме наймолодші учасники дійства – вихованці ДНЗ “ Буратіно” відкрили цей захід. Безпосереднім та щирим, як і саме дитинство, був виступ малечі, яка наразі уособлює сьогодення нашого закладу. Тому дякую всім, зокрема Петрівському сільському голові Антону Овсієнку, депутатам сільської ради, представникам ТОВ «Саямат», які сприяли, аби свято відбулося навіть в такий непростий час, - зазначила у своєму виступі завідуюча закладу Світлана Рибак та побажала малечі цікавого навчання, а колегам - нових звершень.

З рук Світлани Анатоліївни подяки отримали керівник ТОВ «Саямат» Ігор Давидов та автор скульптури Валерій Дьяков. Варто зазначити, що пам’ятник Буратіно – це третя робота цього скульптора, що прикрасила територію Петрівської сільської ради. Тож, дякуємо керівництву підприємства та творцю скульптури за такі казкові презентації та можливість додати в буденне життя принаймні фрагменти казки.

До теплих привітань також долучилися сільський голова Антон Овсієнко, головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Києво-Святошинської РДА Галина Калабуліна, секретар сільської ради, перша завідуюча ДНЗ «Буратіно» Галина Малихіна…

- Певно, найбільшої радості кожному з нас доставляють дитячі усмішки. Тож, я сьогодні щасливий з того, що всі разом ми змогли примножити позитивні емоції малечі. Адже, власне, заради цього ми й живемо, - зазначив у своєму виступі Антон Овсієнко.

Зворушливим видалося і саме святкове дійство, сповнене душевних, теплих спогадів та, звісно, незабутніх дитячих виступів. Досить символічним було і його завершення. Під завісу свята кожен вихованець дитячого садочка отримав на згадку про пам’ятну подію іграшкового Буратіно.

Про це незабутнє дійство всім його учасникам тепер нагадуватиме і пам’ятник казковому герою, який тріумфально піднімає вгору золотий ключик. Сподіваємося, що кожен вихованець закладу вже у дорослому житті зможе знайти свій ключик від щастя, а наш улюблений заклад відсвяткує ще не один тридцятирічний ювілей…

/Files/images/3.jpg

/Files/images/4.jpg

/Files/images/5.jpg

/Files/images/1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi